Değerli Arıköy’lüler,

Vermekte olduğumuz Servis hizmetimiz henüz bilinmeyen kişi veya kişiler tarafından şikayet edilmiştir. Şikayet doğrudan Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü’ne ulaşmış, ve müdürlük tarafından görevlendirilen sivil ekipler tarafından araçlarımız takip altına alınmıştır. 13.08.2011 Cuma günü görevli sivil polis memuru servis aracımıza binmiş , Site içerisinde yapmış olduğumuz ring servisine katılmış araç site dışına çıktığı zaman ise daha önceden bekleyen sivil ekip otosunun takibi ile Bahçeköy de araç durdurulup tutanak tutulmuştur. Maalesef tutulan tutanağa üyelerimizden imza atan olmuştur. Bu işlem neticesinde Firmanın Araçların dan biri bağlanmıştır. Diğer araçlardan da haberdar olduklarını ve bu araçların da bağlanacağı bildirmeleri nedeniyle hafta başından itibaren geçici bir süre hizmet verilememektedir.

Daha önceki dönemlerde yaşanan şikayetler zabıta veya trafik ekipleri tarafından değerlendirildiği için çalışmış olduğumuz firmaların kesilen para cezalarını ödemesi ve bağlanan araçların cezası bittikten sonra tekrar kullanılmaya başlanması ile çözümlenmişti. Bu defa İl Emniyet Müdürlüğü doğrudan devreye girmiş ve “biletli” ulaşım sağlandığı gerekçesiyle hizmet durdurulmuştur.

Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü’nde servislerimizin hangi saatlerde yapıldığı ve hangi araçlar olduğu dahil her türlü bilgi (resim, kupon,güzergah vb.) mevcuttur. Şikayet eden kişi / kişiler henüz tespit edilememiş olup araştırmalarımız devam etmektedir. Şikayet eden kişinin üyemiz olmadığına inanmak istiyoruz.

Servis hizmeti kaldırılmamıştır. Ancak yeni bir bilgilendirme yapılıncaya kadar servisler geçici bir süre hizmet vermeyecektir. Bu süre içinde İETT otobüs sefer saatlerine göre site içinde ring servisi arttırılarak devam edecektir. Büyükşehir bünyesindeki UKOME nezdinde gerekli girişimler yapılarak servislerimizin tekrar devreye alınmasına çalışılmaktadır.

otobus saatleri

Comments