SAYI   : 163/2009                                                          21 Ağustos 2009

KONU:  Misafirlerimizin Siteye Giriş Usulleri

         Sayın Site Sakinleri,

         Yaz ve tatil sezonu nedeniyle sitemize dışarıdan, özellikle hafta sonları büyük miktarda misafir ve ziyaretçi girişi olmaktadır. Bu yoğunluğa paralel olarak havuzlarımız ile spor tesislerimizde de belli bir kalabalık görülmektedir. Ayrıca Boğaziçi Üniversitesi Sarıtepe Yerleşkesine açılan kapıdan geçen site sakini ve misafirleri sayısında da belli bir artış gözlenmektedir.

  

   Bu olanakları kötü amaçla kullanmak niyetinde olan bazı şahıslar, Arıköy’de tanıdığı olmamasına rağmen misafir olarak geldiklerini ifade ederek sitemize girmekte, yüzme havuzlarına giremeseler de spor tesislerini kullanmakta, sahil kapısından geçerek sahilde piknik yapmakta, hiç hoş olmayan görüntüleriyle Arıköy’ün ismini zedelemektedirler.

         Bu tür girişlerin önünü kesmek ve güvenliği sağlamak için son bir aydır Pazar günleri gelen misafirlerimizin girişte kayıtları yapılmakta ve misafirliğe geldikleri ev sahibi ile ev telefonundan irtibata geçilerek site sakinlerimiz bilgilendirilmekte ve onayları alınmaktadır. Olumlu yansımalarını bir çok site sakinimizden aldığımız güvenlik arttırıcı bu önlem, 01 Eylül 2009 tarihinden geçerli olarak alt giriş kapısında sürekli uygulanacaktır.  

         Site alt giriş kapısındaki telefonun sadece sabit hat aramalarına açık olması nedeniyle tüm site sakinlerimizden aşağıda belirtilen bilgileri, verilen telefona veya e-posta adresine bildirmelerini; kendi güvenliğimiz için yapılan uygulamaya yardımcı olmalarını rica ederiz.  

                                                                    Arıköy Toplu Yapı Yönetimi 

Bildirilmesi Gereken Bilgiler:

     Site sakininin Adı ve Soyadı

     Eşinin Adı

     Ev Telefon no

     Adres

İrtibat Noktaları:

    Site Girişi (Güvenlik)   203 04 19

    admin@arikoy.com.tr

    ileti@arikoy.com.tr

 

 

 

Comments