ASK Üyelikleri

Kategori : Duyurular 

Değerli Arıköy Üyeleri,

2007 yılında Arıköy Spor Kulübüne Yeni Üyelik yaptıracak gerçek kişiler ve geçtiğimiz yıl üyelik kayıtlarını eksiksiz olarak tamamlamış Asil üyelerimizin evrak ve ödeme bazında yükümlülükleri ekli dosyalarda yer almaktadır.

Sosyal Tesisteki Havuz üyeliklerinin hızlanmasıyla birlikte ASK Asil üyelerinin ve yeni üyelik almak üzere başvuracak kişilerin yükümlülüklerini aşağıda kısaca özetlemek istiyoruz.

Halihazırda derneğimizin 201 Asil üyesi bulunmaktadır. 2007 yılı için Asil üye ve asil üye kaydı üzerinde bulunan diğer ek kart sahiplerinin ödemesi gereken aidat 20,-YTL’dir. Ayrıca herhangi bir evrak istenmemektedir. 11.Haziran.2007 tarihli e-postamızda duyurduğumuz üzere, Sosyal tesisimizde “Kartlı Ödeme Sistemi” devreye alma çalışmalarının bu hafta sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır. Asil üyelerimiz için “Kimlik kartı” olarak da kullanılacak bu akıllı kartlar için, kart talep eden kişilerden 5,-YTL ücret alınacaktır. Bu nedenle, 2007 yılında üyelik kayıtlarını güncelleyecek kişilerin (Asil üye ve ek kart sahiplerinin)ödemesi gereken tutar 25,-YTL’dir. Sosyal tesisteki tüm harcamalar söz konusu kartlar ile yapılacaktır.

Derneğimize yeni Üyelik müracaatını yapacak üyeler(Arıköy üyesi olması gerekmektedir), 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve ikametgah belgesini ofisimizde doldurabilecekleri bir adet başvuru formuyla birlikte eksiksiz olarak teslim etmelidirler. Asil üyelik müracaatında, bir kereye mahsus olmak üzere üyeliğe giriş bedeli olarak 50YTL, 2007 aidatı olarak 20YTL ve kart bedeli olarak 5YTL olmak üzere toplam 75YTL ödenmektedir. Asil üye üzerinden tesislerden faydalanmak üzere ek kart çıkartılan kişiler sadece yıllık aidat ve kart bedeli ödeyeceklerdir.

Yukarıda bahsi edilen tutarlar Sosyal tesisteki ofisimizde NAKİT olarak ödenebileceği gibi derneğimiz adına kayıtlı Garanti Bankası Zekeriyaköy şubesi(şb.kodu 549) 6299934 nolu hesaba da yatırılabilir.

Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

ASK

Comments