Sayın Arıköy’lü komşularımız, Daha önce sizlere bu kanalla da duyurmaya çalıştığımız anket çalışmasının sonlarına yaklaşmış bulunmaktayız.Anketör olarak bu çalışmada yer alan gençlik komitesindeki arkadaşlarımızın tüm çabalarına rağmen ,kendilerine ulaşamadığımız komşularımız bulunmaktadır.Eğer sizler de bir şekilde bu çalışmaya katılamadınız ama katkıda bulunmak istiyorsanız; ek olarak size yolladığım boş anket formlarını doldurup bu posta adresine yollayabilirsiniz.Birbirimizi daha iyi tanırsak bir arada olmak için çok daha fazla ortak nokta yakalayabileceğimizi düşünüyorum.Tüm çalışma arkadaşlarım adına tekrar teşekkür ediyorum. Nesrin Çelik Arıköy Site Yönetimi 2,Başkanı ARIKÖY SİTESİ ANKET FORMU

Sitemizin, kat maliklerine sunacağı hizmetleri,ortaklarımızın demografik ve sosyoekonomik özelliklerine göre şekillendirilmesinde yarar görmekteyiz. Sizlerin de katkılarıyla gerçekleştirilebilecek hizmetlerimiz,vereceğiniz bilgiler doğrultusunda daha verimli olacaktır.Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

1*Adınız ve Soyadınız: ……………………………………………………………………

2*Arıköy’ deki konutunuz ; Kendinizin ( ) Kira ( ) Lojman ( ) Diğer ……………………………… 3 . soru sadece kiracılar tarafından yanıtlanacaktır.3*Arıköy’de ev kiralamanızda ki belirleyici faktör nedir? ………………………………………………………………………………………………….. ………………………………………………………………………………………………….4*Adresiniz: ………………………………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………5*Mesleğiniz:……………………………………………………………………………….

6*Yaptığınız iş ve çalıştığınız firma…………………………………………………………… …………………………………………………………………………………………………..7*Cinsiyetiniz: Kadın ( ) Erkek ( ) 8*Kan grubunuz …………………………………………………………..

9*Yaşınız

18-25 ( ) 26-30 ( ) 31-35 ( ) 36-40 ( ) 41-45( ) 46-50 ( ) 51-55 ( )

56-60 ( ) 61-65 ( ) 66-70 ( ) 71-75 ( ) 76-80 ( ) 80 ve üzeri ( )

10*Eğitim durumunuz:……………………………………………………………………..

11*En son hangi okulu bitirdiniz? Hangisi? İlköğretim ( ) Lise ( ) Üniversite ( ) Y.Lisans ( )

12* Medeni haliniz: Evli ( ) Bekar ( ) Dul ( )

13 ,14 ve 15.sorular sadece evli olan kişilerce yanıtlanacaktır.

13*Eşiniz çalışıyor mu? Evet ( ) Hayır ( )

14*Eşinizin eğitim durumu: Hangisi? İlköğretim ( ) Lise ( ) Üniversite ( ) Y.Lisans ( ) 15*Eşinizin mesleği:………………………………………………………………………….. 16*Konutunuzda sürekli yaşamakta olan diğer kişiler kimlerdir? Adı-soyadı Yaşı Yakınlık derecesi 1……………………………………………………………………………………….. 2………………………………………………………………………………………. 3……………………………………………………………………………………….. 4………………………………………………………………………………………… 5……………………………………………………………………………………….. 17*Okula giden çocuğunuz var ise hangi okulda okuyor? 1……………………………………………………………. 2…………………………………………………………… 3…………………………………………………………… 18*Arıköy’de ki konutunuzu ne sıklıkta kullanıyorsunuz? Sürekli ( ) Hafta sonu ( ) Yaz mevsiminde ( ) Diğer ……………… 19*Evinizde (veya bahçenizde) yaşayan evcil hayvanınız var mı?Türü ve cinsi : …………………………………………………………………………………………………….. 20*Hanenizde ki binek araç sayısı nedir? Otomobil Motosiklet Atv Bisiklet ( ) ( ) ( ) ( )

21*Ailenizde ehliyeti olan kaç kişi bulunuyor? …………………………………………………………………………………………………….

22*Hane halkı Arıköy’de ki servis hizmetinden ne sıklıkta yararlanıyor?

Servisi kullanan kişi sayısı Servis kullanıyor Ser.kullanma sıklığı Ser.kullanma saatleri Servis kullanma amacı

evet hayır gidiş dönüş İş-okul alışveriş vb.

23.soru sadece servis hizmetinden yararlanmayanlara sorulacaktır.23* Hangi şartlarda servisi kullanmayı düşünürsünüz? ……………………………………………………………………………………………….. ………………………………………………………………………………………………24*Siteden şehre gidişte tercih edeceğiniz en uygun saat hangisidir? ………………………………………………………………………………………………..25*Şehirden siteye gelişte tercih ettiğiniz en uygun saat hangisidir? ……………………………………………………………………………………………….26*Sizce verilen servis hizmetinde servisin ücreti mi,sıklığı mı daha önemli? Ücret ( ) Sıklık ( ) İkisi de önemli ( ) Diğer ………………………………………………………………………………………. 27*Sizce uygun servis ücreti ne kadar olmalı? 2- 3 YTL ( ) 3- 4 YTL ( ) 4- 5 YTL ( ) 5-6 YTL ( ) 6 YTL ve üzeri ( )28*Servis güzergahları ve saatleri için öneriniz var mı? …………………………………………………………………………………………………..29* Aile bireyleri aşağıdaki spor aktivitelerinden hangileri ile aktif olarak ilgileniyor?Ailenizde lisanslı sporcular var mı? Spor dalı Aile bireyi Lisans sahibi Yüzme ………………. ………………………………….. Basketbol ………………. …………………………………. Tenis ……………… …………………………………. Masatenisi ………………. …………………………………. Jimnastik ………………. ………………………………… Futbol ………………. ……………………………….. Voleybol ……………… ………………………………… Atletizm …………….. ………………………………….. Squash ………………. ………………………………. Diğer ………………….. ………………………………..30*Hobileriniz var mı? …………………………………………………………………………………………………………

31*Ailenizde sertifikalı spor veya hobi eğitimcisi var mı?Kimler? Sertifikalar? ………………………………………………………………………………………………………. ………………………………………………………………………………………………………32*Aşağıdaki aktiviteleri ne sıklıkta izlersiniz? Haftada bir Ayda bir İzlemem Sinema ( ) ( ) ( ) Konser ( ) ( ) ( ) Tiyatro ( ) ( ) ( ) Diğer…………………………………………………………………………..

33*Üyesi olduğunuz klüpler,dernekler var mı? 1………………………………………………………………………………….. 2……………………………………………………………………………….. 3…………………………………………………………………………………..

34*Arıköy’de sosyal etkinlikler (spor turnuvaları,özel kutlamalar vb.) için oluşturulacak komitelerde görev almak ister misiniz? Evet ( ) Hayır ( )35*Arıköy’de kurulması planlanan sivil savunma,ilk yardım vb. sosyal yardımlaşma grupları içinde çalışmak üzere alınacak eğitimlere katılmak ister misiniz? Evet ( ) Hayır ( )

36*Arıköy’de daha kaliteli yaşam adına önerileriniz var mı? ………………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………….. 37*Haberleşme adresiniz:………………………………………………………………………… ……………………………………………………………………………………………………Tlf (iş)……………………………….Tlf (ev)……………………………Fax………………………………….GSM………………………………………………E-posta ………………………………………………….

Tarih.…………………………..

Comments